Dnia 2023-08-19 16:30 na obiekcie Stadio Benito Stirpe odbył się mecz pomiędzy Frosinone i Napoli: 1-3

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Frosinone a Napoli zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

W dniu 2023-08-19 16:30 na obiekcie sportowym Stadio Benito Stirpe odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 1 pomiędzy Frosinone a Napoli.

Gole strzelali: A. Harroui 7' 1-0 M. Politano 24' 1-1 V. Osimhen 42' 1-2 G. Di Lorenzo V. Osimhen 79' 1-3 G. Di Lorenzo

Żółte kartki Frosinone: Anthony Oyono 12' Luca Mazzitelli 45' Francesco Gelli 83'

Żółte kartki Napoli: Stanislav Lobotka 13' Jens Cajuste 27' Mathías Olivera 39'

Czerwone kartki Frosinone:

Czerwone kartki Napoli:

Główny sędzia spotkania to Matteo Marcenaro, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Frosinone zmierzy się już z Atalanta, następne spotkania z drużynami Udinese i Sassuolo a Napoli z Sassuolo. Następne mecze zagra z drużynami Lazio i Genoa.

Liczna grupa fanów śledzi fascynujące starcia w lidze Serie A. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. Anthony Oyono Stanislav Lobotka nieustannie sprawiają kapitalnym entuzjastom mnóstwo wspaniałych emocji. Trafiamy na wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe faule gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się nieustępliwe, rzadko okazuje się, iż mecze męczą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Serie A i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Frosinone oraz Napoli w lidze Serie A zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadio Benito Stirpe.