Monza - Napoli, wynik spotkania 2-4

Wczoraj, 7 kwietnia 2024 roku o godzinie 13:00 na stadionie U-Power Stadium odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Monza i Napoli. Spotkanie to było częścią 31. kolejki włoskiej Serie A. Po zaciętej rywalizacji ostatecznie zwycięstwo odnieśli piłkarze z Napoli, pokonując rywali 4-2, mimo tego, że na przerwę schodzili z wynikiem 1-0 na korzyść drużyny Monzy.

Relacja z meczu Monza - Napoli

Wczoraj na urokliwym U-Power Stadium odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Monza i Napoli. Spotkanie to od samego początku zapowiadało się jako prawdziwe widowisko, które na pewno nie pozostawi obojętnym żadnego kibica! Oto jak rozegrała się ta futbolowa batalia:

Minuta 9' - To pierwsza bramka padła na korzyść gospodarzy! Mirko Đurić skutecznie wykorzystuje sytuację i wpisuje się na listę strzelców, asystującemu mu Alessandro Zerbinowi. Monza prowadzi 1-0, atmosfera na stadionie gęstnieje!

Minuta 41' - Cyril Ngonge z Napoli otrzymuje żółtą kartkę od arbitra za faul. Goście muszą uważać, aby nie narazić się na kolejne kary!

Minuta 55' - Wyrównanie! Victor Osimhen z Napoli strzela gola, doprowadzając do remisu 1-1. Frekwencja na trybunach rośnie, emocje sięgają zenitu!

Minuta 57' - Napoli obejmuje prowadzenie! Młody talent, Matteo Politano, daje swojej drużynie prowadzenie 2-1. Monza musi szybko zareagować, aby nie stracić kontaktu z przeciwnikiem!

Minuta 61' - To już 3-1 dla Napoli! Piotr Zieliński z kapitalnym trafieniem powiększa przewagę gości. Kasper Kvaratskhelia zasługuje na uznanie za asystę przy tej bramce.

Minuta 62' - Ależ emocje! Antonio Colpani daje Monzy nadzieję na odrobienie strat, zdobywając gola. Stefano Birindelli wpisuje się na listę asystujących przy tym trafieniu. Wynik to 2-3, a kibice trzymają kciuki za gospodarzy!

Minuta 69' - Napoli nie zamierza zwalniać tempa! Gianluca Raspadori strzela czwartego gola dla gości, ustalając wynik na 2-4. Monza musi pogodzić się z porażką, ale walka była zacięta do samego końca!

Po meczu Giulio Donati, Jean-Daniel Akpa Akpro oraz Luca Caldirola z Monzy otrzymali żółte kartki, natomiast Cyril Ngonge z Napoli również znalazł się na liście ukaranych. Czerwone kartki nie zostały rozdane, ale emocje na boisku z pewnością nie brakowało!

W rezultacie Napoli odniosło zwycięstwo 4-2 nad Monzą, zapewniając sobie cenne punkty. Kibice obu drużyn mieli okazję uczestniczyć w widowisku pełnym bramek, napięcia i wspaniałej rywalizacji! Kolejne mecze obu zespołów już czekają, a emocje z tego starcia jeszcze długo będą odczuwalne na trybunach Serie A.