Cagliari - Napoli, wynik meczu 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Cagliari i Napoli zakończył się remisem 1-1. Pomimo starań obu zespołów, żadna nie zdołała wyjść na prowadzenie w pierwszej połowie, co zmieniło się dopiero po przerwie. Spotkanie to miało miejsce w ramach 26. kolejki Serie A, na obiekcie Unipol Domus, dnia 25 lutego o godzinie 14:00.

Mecz Serie A: Cagliari - Napoli 1-1

Wczoraj na Stadio Unipol Domus odbyło się zacięte spotkanie pomiędzy drużynami Cagliari i Napoli. Mecz zakończył się remisem 1-1, a emocje sięgały zenitu w obu obozach.

Na murawie od pierwszych minut panowała wyrównana walka. Zarówno gospodarze, jak i goście, starali się narzucić swój styl gry. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice dopingowali swoje drużyny przez całe 90 minut.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, choć obie ekipy miały okazje, by zmienić wynik na swoją korzyść. Sędzia Luca J. Pairetto, Italy, miał pełne ręce roboty, kontrolując zmagania na boisku.

W 65. minucie to Napoli wyszło na prowadzenie po trafieniu Victora Osimhena, który skierował piłkę do siatki po asyście Gabriela Raspadoriego. Gospodarze nie zamierzali jednak się poddawać.

W końcówce meczu, dokładnie w 90. minucie, Cagliari wyrównało za sprawą Zito Luvumbo, który zaskoczył bramkarza Napoli, strzelając gola po podaniu Andrei Dosseny.

Mimo starań obu drużyn, ostatecznie padł remis 1-1. Zarówno Cagliari, jak i Napoli mogą być zadowoleni z tego punktu, ale na pewno obie ekipy chciałyby wywalczyć pełne zwycięstwo.

Warto zaznaczyć, że obie drużyny otrzymały kilka żółtych kartek. W barwach Cagliari kartoniki zobaczyli Gianluca Lapadula, Zito Luvumbo, Nahitan Nández oraz Alessandro Deiola. Natomiast Mathías Olivera z Napoli również dostał upomnienie.

Nie odnotowano czerwonych kartek, co świadczy o zaciętości, ale także fair play panującym na boisku.

Na koniec warto spojrzeć na nadchodzące wyzwania obu drużyn. Cagliari zmierzy się z Empoli, Salernitana i Monzą, natomiast Napoli czekają starcia z Sassuolo, Juventusem i Torino. Kibice już nie mogą się doczekać kolejnych emocji na włoskich boiskach Serie A!