Na stadionie Dacia Arena miał miejsce mecz między Udinese oraz Napoli - wynik 1-1

Udinese vs Napoli 1-1. W dniu 2023-05-04 18:45 na obiekcie sportowym Dacia Arena rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 33. Zmierzyły się ze sobą Udinese oraz Napoli.

Po pierwszej połowie spotkania między Udinese oraz Napoli wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: S. Lovrić 13' 1-0 D. Udogie V. Osimhen 52' 1-1

Żółte kartki Udinese: Kingsley Ehizibue 17'

Żółte kartki Napoli:

Czerwone kartki Udinese:

Czerwone kartki Napoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Rosario Abisso, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Udinese stawi czoła Sampdoria, następne spotkania z drużynami Fiorentina oraz Lazio. Kolejno natomiast Napoli z Monza. Następne mecze zagra z drużynami Inter oraz Bologna.

Wierni fani śledzą fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Serie A. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Kingsley Ehizibue raz za razem serwują wspaniałym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe walki między piłkarzami ligowymi są bardzo zagorzałe, nie często bywa, iż są to mecze mało interesujące. Nieprzerwanie obserwujemy bezlitosne faule, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają pikanterii całemu widowisku. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Serie A oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udinese oraz Napoli oraz ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Dacia Arena.