Napoli kontra Salernitana, wynik spotkania 4-1

Napoli kontra Salernitana wynik spotkania 4-1.

Po pierwszej połowie meczu między Napoli a Salernitana wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik meczu to 4-1.

Dnia 2022-01-23 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Diego Armando Maradona rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Napoli i Salernitana.

Gole strzelali: Juan Jesus 17' 1-0 E. Elmas F. Bonazzoli 33' 1-1 W. Kechrida D. Mertens 45' 2-1 A. Rrahmani 47' 3-1 D. Mertens L. Insigne 53' 4-1

Żółte kartki Napoli:

Żółte kartki Salernitana: Filippo Delli Carri 23' Joel Obi 30' Frédéric Veseli 45' Frédéric Veseli 51'

Czerwone kartki Napoli:

Czerwone kartki Salernitana: Frédéric Veseli 51'

Sędzią głównym tego spotkania był Luca J. Pairetto, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Napoli stawi czoła Venezia, następne spotkania z drużynami Inter i Barcelona natomiast Salernitana podejmie Spezia. Następne mecze zagra z drużynami Genoa i AC Milan.

W dzisiejszych czasach fani piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Serie A. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Filippo Delli Carri nieraz zaserwowały wspaniałym kibicom wiele przeżyć. Natrafiamy na idealne gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Cieszące oko zmagania między zawodnikami są niezwykle zażarte, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, iż są to potyczki mało interesujące. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Serie A i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Napoli i Salernitana oraz ich udział w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadio Diego Armando Maradona.