Napoli - Juventus, wynik meczu - 2-1

Napoli - Juventus, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Napoli a Juventus zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2021-09-11 16:00 na obiekcie sportowym Stadio Diego Armando Maradona rozegrał się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 3. Zmierzyły się ze sobą Napoli i Juventus.

Gole strzelali: A. Morata 10' 0-1 M. Politano 57' 1-1 K. Koulibaly 85' 2-1

Żółte kartki Napoli: E. Elmas 31' H. Lozano 88'

Żółte kartki Juventus: M. Locatelli 45'

Czerwone kartki Napoli:

Czerwone kartki Juventus:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Irrati. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Napoli stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Udinese i Sampdoria. Kolejno natomiast Juventus podejmie Malmo FF. Następne mecze zagra z drużynami AC Milan i Spezia.

Liczna grupa fanów futbolu z dużym zaangażowaniem śledzi interesujące potyczki ligi Serie A. Mocne futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak E. Elmas M. Locatelli częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami są niezwykle zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, iż potyczki nie są warte uwagi. Systematycznie trafiamy na idealnie wyliczone bramki czy asysty, nieprzepisowe faule, które zapewniają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych orazśledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Napoli oraz Juventus i ich udział w lidze Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadio Diego Armando Maradona.