Na obiekcie Stadio Pierluigi Penzo odbył się mecz Venezia kontra Napoli zakończony wynikiem 0-2

Venezia kontra Napoli zakończony wynikiem 0-2. Dnia 2022-02-06 14:00 na stadionie Stadio Pierluigi Penzo rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Venezia i Napoli.

Pierwsza połowa spotkania między Venezia i Napoli zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: V. Osimhen 59' 0-1 M. Politano 0 A. Petagna 90' 0-2

Żółte kartki Venezia: Gianluca Busio 76' Pietro Ceccaroni 88'

Żółte kartki Napoli: Mário Rui 74' Stanislav Lobotka 83'

Czerwone kartki Venezia: Tyronne Ebuehi 90'

Czerwone kartki Napoli:

Główny arbiter spotkania - Maurizio Mariani, Italy. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Venezia stawi czoła Torino, następne spotkania z drużynami Genoa i Verona. Kolejno natomiast Napoli z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona i Cagliari.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą fascynujące potyczki, które dotyczą ligi Serie A. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Gianluca Busio Mário Rui często zapewniły wyborowym kibicom emocje zapadające w pamięć. Stale trafiamy na wspaniałe bramki oraz asysty, bezlitosne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Walki między graczami bywają zagorzałe, rzadko zdarza się, że zmagania przynudzają. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Serie A i przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Venezia i Napoli jak ich udział w lidze Serie A gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadio Pierluigi Penzo.