Dnia 2023-11-04 14:00 odbyło się spotkanie między Salernitana i Napoli - 0-2

W sobotę, 4 listopada 2023 roku, odbył się emocjonujący mecz Serie A pomiędzy drużynami Salernitana i Napoli. Spotkanie miało miejsce na Stadio Arechi i przyciągnęło liczne grono kibiców. Sędzią tego starcia był Antonio Rapuano z Włoch. Mecz zakończył się zwycięstwem Napoli, które pokonało Salernitanę 2-0. Goście już na przerwę udali się z minimalnym prowadzeniem 1-0, a w drugiej połowie potwierdzili swoją przewagę zdobywając kolejną bramkę. Warto zaznaczyć, że mecz nie wymagał dogrywki ani serii rzutów karnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym raportem z tego ciekawego pojedynku!

Mecz pomiędzy Salernitana a Napoli

W dniu 4 listopada 2023 roku na Stadio Arechi odbył się mecz pomiędzy drużynami Salernitana i Napoli w ramach 11. kolejki Serie A.

Zespół Napoli zdominował to spotkanie, wygrywając z wynikiem 2-0. Bramki padły w 13. minucie, kiedy to G. Raspadori zdobył gola po asyście S. Lobotka. Druga bramka dla Napoli padła w 82. minucie, a strzelcem okazał się E. Elmas, przy asyście M. Olivera.

Drużyna gospodarzy nie zdołała odwrócić losów meczu, a ich zawodnicy Pasquale Mazzocchi (68') otrzymał żółtą kartkę. Z kolei zawodnik Napoli, Giovanni Di Lorenzo, został ukarany żółtą kartką w 88. minucie.

Mecz sędziował Antonio Rapuano.

Następne mecze dla Salernitana to starcia z zespołami Sassuolo, Lazio i Fiorentina. Z kolei Napoli zmierzy się z drużynami Union Berlin, Empoli i Atalanta.