Oczyszczacz powietrza to świetna inwestycja dla Twojego domu i biuraMoże pomóc Ci łatwiej oddychać, lepiej spać i czuć się bardziej komfortowo. Jakość powietrza w Twoim domu jest ważna dla Twojego zdrowia i samopoczucia. Oczyszczacze powietrza pomagają usunąć szkodliwe zanieczyszczenia z powietrza i przywrócić jego dobrą jakość. Mogą również pomóc w ograniczeniu alergii, chorób i poprawić poziom komfortu w pomieszczeniach.

Pomaga przywrócić dobre jakości powietrze

Stosowanie oczyszczacza powietrza może pomóc przywrócić dobrą jakość powietrza w Twoim domu, zwłaszcza jeśli masz w nim dużo alergenów, takich jak zwierzęta domowe lub kurz. Badania pokazują, że jedno na pięć amerykańskich gospodarstw domowych zmaga się z niską jakością powietrza w pomieszczeniach. Oczyszczacze powietrza mogą pomóc zmniejszyć narażenie na szkodliwe zanieczyszczenia powietrza i zwiększyć poziom komfortu w pomieszczeniach.

Oczyszczacze powietrza mogą pomóc zmniejszyć poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniach, takich jak tlenek węgla, amoniak, benzen, formaldehyd i inne lotne związki organiczne. Mogą one również pomóc w zmniejszeniu nadmiaru wilgoci i zmniejszeniu ilości bakterii, wirusów i innych mikroorganizmów w powietrzu. Pomaga to łatwiej oddychać i czuć się bardziej komfortowo w pomieszczeniach.

Oczyszczacze powietrza pomagają zmniejszyć zachorowania

Badania pokazują, że zła jakość powietrza w pomieszczeniach może zwiększyć ryzyko zachorowania na przeziębienie o 25%, a na grypę nawet o 40%. Oczyszczacze powietrza pomagają zwalczać szkodliwe cząsteczki w powietrzu i zmniejszają narażenie na zarazki, które mogą wywołać chorobę. Są one szczególnie przydatne zimą i w sezonie grypowym. Oczyszczacze powietrza mogą pomóc zmniejszyć liczbę zarazków w Twoim domu o około 40% i pomóc Ci szybciej wrócić do zdrowia po chorobie. Mogą one nawet pomóc chronić Twoje dzieci przed zachorowaniem.

Oczyszczacze powietrza pomagają zredukować przeziębienia

Badania pokazują, że zła jakość powietrza w pomieszczeniach może zwiększyć ryzyko zachorowania na przeziębienie o 25%, a na grypę nawet o 40%. Oczyszczacze powietrza pomagają zwalczać szkodliwe cząsteczki w powietrzu i zmniejszają ekspozycję na zarazki, które mogą wywołać chorobę. Są one szczególnie przydatne zimą i w sezonie grypowym. Oczyszczacze powietrza mogą pomóc zmniejszyć liczbę zarazków w Twoim domu o około 40% i pomóc Ci szybciej wrócić do zdrowia po chorobie. Mogą one nawet pomóc chronić Twoje dzieci przed zachorowaniem.