Na stadionie Stadio Diego Armando Maradona dnia 2023-05-21 16:00 miał miejsce mecz pomiędzy Napoli i Inter zakończony wynikiem 3-1

Napoli vs Inter, wynik 3-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Napoli a Inter zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2023-05-21 16:00 na stadionie Stadio Diego Armando Maradona odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 36 pomiędzy Napoli a Inter.

Gole strzelali: A. Zambo Anguissa 67' 1-0 P. Zieliński R. Lukaku 82' 1-1 F. Dimarco G. Di Lorenzo 85' 2-1 A. Zambo Anguissa G. Gaetano 90' 3-1 G. Simeone

Żółte kartki Napoli: Eljif Elmas 64'

Żółte kartki Inter: Roberto Gagliardini 19' Roberto Gagliardini 41'

Czerwone kartki Napoli:

Czerwone kartki Inter: Roberto Gagliardini 41'

Główny arbiter meczu to Livio Marinelli, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Napoli zmierzy się już z Bologna, następne spotkania z drużynami Sampdoria i Fiorentina. Kolejno natomiast Inter podejmie Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Torino i .

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów z zaangażowaniem śledzi bardzo fascynujące potyczki, które odbywają się w lidze Serie A. Mocne piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Eljif Elmas Roberto Gagliardini wielokrotnie gwarantują wyborowym miłośnikom futbolu wiele wspaniałych przeżyć. Zmagania pomiędzy zawodnikami są nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że są to spotkania nużące. Ustawicznie obserwujemy zapadające w pamięć gole i asysty, bezwzględne faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Serie A i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Napoli oraz Inter jak ich udział w Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadio Diego Armando Maradona.