Dnia 2022-02-27 19:50 odbył się mecz Lazio kontra Napoli zakończony wynikiem 1-2

Po pierwszej połowie spotkania między Lazio i Napoli wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-02-27 19:50 na stadionie Stadio Olimpico rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą Lazio i Napoli.

Gole strzelali: L. Insigne 62' 0-1 E. Elmas Pedro 88' 1-1 Fabián Ruiz 90' 1-2 L. Insigne

Żółte kartki Lazio: Ştefan Radu 71' Ciro Immobile 79' Mattia Zaccagni 82'

Żółte kartki Napoli: Mário Rui 90' Fabián Ruiz 90'

Czerwone kartki Lazio:

Czerwone kartki Napoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Marco Di Bello, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Lazio zmierzy się już z Cagliari, następne spotkania z drużynami Venezia i AS Roma natomiast Napoli z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Verona i Udinese.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze Serie A. Uzdolnione zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Ştefan Radu Mário Rui nieprzerwanie serwują swoim kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między piłkarzami z ligi zdarzają się nader zażarte, nie często okazuje się, że są to spotkania usypiające. Nieprzerwanie trafiamy na wyjątkowe gole oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtą kartką dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Serie A i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Lazio i Napoli z ligi Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadio Olimpico.