Na stadionie Unipol Domus dnia 2022-02-21 18:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Cagliari oraz Napoli: wynik końcowy 1-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Cagliari i Napoli zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-02-21 18:00 na obiekcie sportowym Unipol Domus odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Cagliari oraz Napoli.

Gole strzelali: G. Pereiro 58' 1-0 A. Deiola V. Osimhen 87' 1-1 Mário Rui

Żółte kartki Cagliari: João Pedro 35'

Żółte kartki Napoli: Kévin Malcuit 42' Kalidou Koulibaly 64'

Czerwone kartki Cagliari:

Czerwone kartki Napoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Simone Sozza, Italy. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Cagliari zmierzy się już z Lazio, następne spotkania z drużynami Spezia oraz AC Milan natomiast Napoli zmierzy się z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Verona oraz Udinese.

Kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi Serie A. Liczące się futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak João Pedro Kévin Malcuit raz za razem gwarantują fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Stale natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, widowiskowe asysty oraz gole, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące potyczki pomiędzy graczami bywają zażarte, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, że są to mecze nudne. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych iśledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Cagliari i Napoli jak ich udział w Serie A gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Unipol Domus.