Mecz Torino vs Napoli, wynik końcowy 3-0

W dniu 7 stycznia 2024 roku na Stadio Olimpico Grande Torino odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Torino i Napoli w ramach 19. kolejki Serie A. Torino pewnie pokonało Napoli z wynikiem 3-0, zapewniając sobie trzy punkty. Już w pierwszej połowie gospodarze objęli prowadzenie 1-0, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Wczoraj odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Torino i Napoli. Spotkanie to odbyło się o godzinie 14:00 na Stadio Olimpico Grande Torino w ramach 19. kolejki Serie A. Sędzią głównym był M. Mariani. Mecz zakończył się wynikiem 3-0, a do przerwy prowadziła drużyna gospodarzy 1-0.

Relacja z meczu:

Pierwsza połowa

Na Stadio Olimpico Grande Torino panowała niesamowita atmosfera. Kibice obu drużyn stworzyli niesamowite widowisko, dopingując swoje zespoły od pierwszej minuty. Obie drużyny rozpoczęły mecz z determinacją, ale to gospodarze szybko objęli prowadzenie. W 43. minucie A. Sanabria pokonał bramkarza Napoli, dając Torino prowadzenie 1-0. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, a obie drużyny kontynuowały zaciętą walkę na boisku.

Druga połowa

Po przerwie Torino zdobyło kolejne bramki, zwiększając swoje prowadzenie. W 52. minucie N. Vlašić podwyższył wynik na 2-0, wykorzystując asystę D. Zapata. W 66. minucie A. Buongiorno ustalił wynik meczu na 3-0, wykorzystując świetne podanie od V. Lazaro. Napoli próbowało odrobić straty, ale nie potrafiło pokonać dobrze dysponowanej obrony gospodarzy.

W trakcie meczu sędzia pokazał dwie żółte kartki zawodnikom Napoli: P. Zielinski otrzymał kartkę w 37. minucie, a Juan Jesus w 61. minucie. Ponadto, w 50. minucie P. Mazzocchi otrzymał czerwoną kartkę w barwach drużyny gości. Mecz zakończył się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy, a kibice Torino cieszyli się z zasłużonego zwycięstwa.

Zwycięstwo Torino pozwoliło im umocnić swoją pozycję w Serie A, a ich najbliższe mecze to starcia z Genoa, Cagliari i Salernitana. Natomiast Napoli zmierzy się kolejno z Salernitana, Fiorentiną i Lazio, próbując odnaleźć się po porażce.