Napoli kontra Empoli, wynik meczu: 0-1

W emocjonującym starciu drużyn Napoli oraz Empoli na Stadio Diego Armando Maradona, to goście okazali się lepszym zespołem. Mecz zakończył się rezultatem 0-1 na korzyść Empoli, który zdobył jedynego gola w drugiej połowie. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarzy rywali. Spotkanie to odbyło się w ramach 12. kolejki Serie A, a fani obu drużyn mogli obserwować go 12 listopada 2023 roku o godzinie 11:30.

Wyniki meczu

Wynik końcowy: Napoli 0-1 Empoli

Wynik na przerwę: 0-0

Data i godzina meczu: 12 listopada 2023, 11:30

Liga: Serie A

Kolejka: 12

Miejsce rozgrywki: Stadio Diego Armando Maradona

Bramki

V. Kovalenko 90', 0-1, asysta: T. Ebuehi

Kartki

Kartki żółte dla drużyny gospodarzy:
Jens Cajuste 90'

Kartki żółte dla drużyny przeciwników:
Matteo Cancellieri 78'

Mecz sędziował

Alessandro Prontera, Italy

Następne mecze

Napoli: Atalanta, Real Madrid, Inter

Empoli: Sassuolo, Genoa, Lecce

Sprawozdanie z meczu

Wczorajszy mecz pomiędzy Napoli a Empoli na Stadio Diego Armando Maradona dostarczył wiele emocji kibicom. Mimo wyrównanej walki, to drużyna Empoli wyszła zwycięsko, zdobywając bramkę tuż przed końcem meczu. W 90. minucie V. Kovalenko strzelił gola, ustalając wynik na 0-1 dla Empoli. Asystę przy tym trafieniu zanotował T. Ebuehi.

Spotkanie było pełne napięcia i zaciętych pojedynków. Oba zespoły starały się kontrolować przebieg gry, starannie budując swoje akcje ofensywne. Mimo kilku groźnych sytuacji, bramki nie padły aż do ostatnich chwil meczu. Ostatecznie to Empoli wygrało, co daje im dodatkowy zastrzyk pewności przed kolejnymi spotkaniami. Mecz sędziował Alessandro Prontera, który skutecznie nadzorował przebieg rywalizacji.

Teraz obie drużyny skupią się na kolejnych wyzwaniach. Napoli zmierzy się z Atalantą, Realem Madryt i Interem, natomiast Empoli podejmie zmagania z Sassuolo, Genoą i Lecce. Emocje z pewnością będą sięgać zenitu!