Monza kontra Napoli, wynik spotkania 2-0

Monza kontra Napoli, wynik końcowy 2-0. Dnia 2023-05-14 13:00 na obiekcie sportowym U-Power Stadium odbył się mecz ligi Serie A kolejki 35 pomiędzy Monza a Napoli.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Monza a Napoli zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: Dany Mota 18' 1-0 M. Pessina A. Petagna 54' 2-0

Żółte kartki Monza: Luca Caldirola 23'

Żółte kartki Napoli: Eljif Elmas 53'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki Napoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Francesco Cosso, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Monza stawi czoła Sassuolo, następne spotkania z drużynami Lecce i Atalanta. Kolejno natomiast Napoli z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Bologna i Sampdoria.

Dzisiaj wierni kibice śledzą ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Serie A. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak Luca Caldirola Eljif Elmas nieraz zaserwowały fantastycznym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają nieustępliwe, rzadko bywa, że są to zmagania nie warte uwagi. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, wspaniałe asysty oraz gole, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Serie A. Monza i Napoli jak ich udział w Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak U-Power Stadium.