Juventus - Napoli, wynik meczu: 0-1

 

Pierwsza połowa meczu między Juventus a Napoli zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-04-23 18:45 na stadionie Allianz Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą Juventus i Napoli.

Gole strzelali: G. Raspadori 90' 0-1 E. Elmas

Żółte kartki Juventus: Manuel Locatelli 23' Adrien Rabiot 40' Nicolò Fagioli 85' Ángel Di María 89'

Żółte kartki Napoli: Frank Anguissa 90'

Czerwone kartki Juventus:

Czerwone kartki Napoli:

Główny sędzia meczu to Michael Fabbri, Italy. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Juventus stawi czoła Inter, następne spotkania z drużynami Bologna i Lecce. Kolejno natomiast Napoli z Salernitana. Następne mecze zagra z drużynami Udinese i Fiorentina.

Coraz częściej liczni kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Serie A. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Manuel Locatelli Frank Anguissa nieustannie zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom wiele emocji. Obserwujemy przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami ligowymi są zajadłe, nie często zdarza się, iż są to spotkania statyczne. Zachęcamy każdego z fanów, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich oraz przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Juventus oraz Napoli w lidze Serie A zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Allianz Stadium.