Dnia 2023-01-21 17:00 na obiekcie Stadio Arechi odbyło się spotkanie między Salernitana i Napoli zakończone wynikiem 0-2

 

Po pierwszej połowie meczu między Salernitana i Napoli wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2023-01-21 17:00 na obiekcie sportowym Stadio Arechi rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki Regular Season - 19 pomiędzy Salernitana a Napoli.

Gole strzelali: G. Di Lorenzo 45' 0-1 A. Zambo Anguissa V. Osimhen 48' 0-2

Żółte kartki Salernitana: Domagoj Bradarić 75' Lorenzo Pirola 78'

Żółte kartki Napoli: Min-jae Kim 44' Tanguy Ndombélé 90'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Napoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniele Chiffi, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Salernitana zmierzy się już z Lecce, następne spotkania z drużynami Juventus i Verona. Kolejno natomiast Napoli z AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Spezia i Cremonese.

Bardzo często oddani kibice śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi Serie A. Interesujące futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Domagoj Bradarić Min-jae Kim nierzadko zagwarantowały wyborowym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Interesujące walki między piłkarzami są niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż potyczki przynudzają. Stale trafiamy na książkowe gole czy asysty, bezwzględne faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Serie A. Salernitana i Napoli oraz ich udział w Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadio Arechi.