Mecz między Cremonese i Napoli zakończony wynikiem 1-4 dnia 2022-10-09 16:00

Pierwsza połowa meczu między Cremonese a Napoli zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-4.

W dniu 2022-10-09 16:00 na obiekcie sportowym Stadio Giovanni Zini odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Cremonese i Napoli.

Gole strzelali: M. Politano 26' 0-1 C. Dessers 47' 1-1 G. Simeone 76' 1-2 Mário Rui H. Lozano 90' 1-3 K. Kvaratskhelia M. Olivera 90' 1-4 G. Di Lorenzo

Żółte kartki Cremonese: Luca Zanimacchia 17' Leonardo Sernicola 69'

Żółte kartki Napoli:

Czerwone kartki Cremonese:

Czerwone kartki Napoli:

Główny sędzia spotkania - Rosario Abisso, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cremonese stanie naprzeciw Spezia, następne spotkania z drużynami Modena i Sampdoria a Napoli z Ajax. Następne mecze zagra z drużynami Bologna i AS Roma.

Mnóstwo fanów z dużym entuzjazmem śledzi poczynania ligi Serie A. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Luca Zanimacchia raz za razem gwarantują fantastycznym fanom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Często natrafiamy na efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Zmagania między graczami bywają zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to spotkania nudne. Zachęcamy, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Serie A. Cremonese i Napoli oraz ich udział w Serie A gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadio Giovanni Zini.