Lazio - Napoli, wynik meczu - 1-2

Lazio - Napoli zakończony wynikiem 1-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Lazio a Napoli wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-09-03 18:45 na stadionie Stadio Olimpico odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Lazio i Napoli.

Gole strzelali: M. Zaccagni 4' 1-0 Felipe Anderson Kim Min-Jae 38' 1-1 P. Zieliński K. Kvaratskhelia 61' 1-2 A. Zambo Anguissa

Żółte kartki Lazio: Sergej Milinković-Savić 67' Danilo Cataldi 69' Felipe Anderson 69' Adam Marušić 90'

Żółte kartki Napoli:

Czerwone kartki Lazio:

Czerwone kartki Napoli:

Główny sędzia spotkania to Simone Sozza, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Lazio zmierzy się już z Feyenoord, następne spotkania z drużynami Verona i FC Midtjylland natomiast Napoli z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Spezia i Rangers.

Kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi Serie A. Liczące się futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Sergej Milinković-Savić nierzadko zapewniły kapitalnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Ustawicznie natrafiamy na wspaniałe asysty i bramki, nieczyste sytuacje na faul zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Walki między drużynami bywają zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, że są to zmagania usypiające. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Serie A i śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Lazio oraz Napoli oraz ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadio Olimpico.