Spotkanie Spezia vs Napoli zakończone wynikiem 0-3

W dniu 2022-05-22 10:30 na stadionie Stadio Alberto Picco odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 38 pomiędzy Spezia a Napoli.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Spezia i Napoli zakończyła się wynikiem 0-3. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

 

Gole strzelali: M. Politano 4' 0-1 K. Koulibaly P. Zieliński 25' 0-2 D. Demme 36' 0-3 A. Petagna

Żółte kartki Spezia: Rey Manaj 45'

Żółte kartki Napoli: Matteo Politano 51' Faouzi Ghoulam 66'

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki Napoli:

Główny arbiter spotkania - Matteo Marchetti, Italy. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Spezia zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Napoli z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice śledzą poczynania w lidze Serie A. Ciekawe zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi Rey Manaj Matteo Politano raz za razem zapewniają fantastycznym kibicom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są nader zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to zmagania mało interesujące. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, wyjątkowe bramki i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Serie A. Spezia i Napoli jak ich udział w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadio Alberto Picco.