Mecz Napoli vs Genoa zakończony wynikiem 3-0

Napoli vs Genoa, wynik 3-0. W dniu 2022-05-15 13:00 na obiekcie sportowym Stadio Diego Armando Maradona rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 37. Zmierzyły się Napoli oraz Genoa.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Napoli i Genoa zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

 

Gole strzelali: V. Osimhen 32' 1-0 G. Di Lorenzo L. Insigne 65' 2-0 S. Lobotka 81' 3-0 A. Zambo Anguissa

Żółte kartki Napoli: Stanislav Lobotka 87'

Żółte kartki Genoa: Pablo Galdames 38'

Czerwone kartki Napoli:

Czerwone kartki Genoa:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Fabbri, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Napoli stanie naprzeciw Spezia, następne spotkania z drużynami Bologna oraz natomiast Genoa podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często wielu kibiców z dużym zapałem śledzi starcia ligi Serie A. Uzdolnione futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Stanislav Lobotka Pablo Galdames nieustannie serwują wyborowym fanom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zakończone czerwoną kartką gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się zaciekłe, rzadko okazuje się definitywnie, że mecze nie są interesujące. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych,śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Napoli i Genoa i ich udział w Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadio Diego Armando Maradona.