Spotkanie między Torino i Napoli dnia 2022-05-07 13:00 - 0-1

Torino vs Napoli, wynik końcowy 0-1.

Pierwsza połowa meczu między Torino oraz Napoli zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-05-07 13:00 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico Grande Torino odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 36. Zmierzyły się ze sobą Torino i Napoli.

Gole strzelali: Fabián Ruiz 73' 0-1

Żółte kartki Torino: Mergim Vojvoda 55' Wilfried Singo 79'

Żółte kartki Napoli: Dries Mertens 53' Hirving Lozano 56' Eljif Elmas 90'

Czerwone kartki Torino:

Czerwone kartki Napoli:

Główny arbiter spotkania to Alessandro Prontera, Italy. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Torino stawi czoła Verona, następne spotkania z drużynami AS Roma i Genoa. Kolejno natomiast Napoli z Spezia. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni kibice śledzą potyczki ligi Serie A. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak między innymi Mergim Vojvoda Dries Mertens nieraz zapewniły pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Stale zdarzają się wspaniałe bramki i asysty, ostre sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Torino oraz Napoli i ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadio Olimpico Grande Torino.