Mecz między Empoli i Napoli dnia 2022-04-24 13:00 na obiekcie Stadio Carlo Castellani: wynik 3-2

Po pierwszej połowie spotkania między Empoli oraz Napoli wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

W dniu 2022-04-24 13:00 na obiekcie sportowym Stadio Carlo Castellani odbył się mecz ligi Serie A kolejki 34. Zmierzyły się Empoli i Napoli.

Gole strzelali: D. Mertens 44' 0-1 H. Lozano L. Insigne 53' 0-2 A. Zambo Anguissa L. Henderson 80' 1-2 A. Pinamonti 83' 2-2 A. Pinamonti 87' 3-2 N. Bajrami

Żółte kartki Empoli: Filippo Bandinelli 4' Mattia Viti 72' Petar Stojanović 81' Andrea Pinamonti 89'

Żółte kartki Napoli: Alessandro Zanoli 22'

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Napoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Livio Marinelli, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Empoli stanie naprzeciw Torino, następne spotkania z drużynami Inter i Salernitana. Kolejno natomiast Napoli z Sassuolo. Następne mecze zagra z drużynami Torino i Genoa.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice śledzą potyczki w lidze Serie A. Ciekawe futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Filippo Bandinelli Alessandro Zanoli częstokroć zagwarantowały kapitalnym fanom emocje sięgające zenitu. Niesamowite potyczki między zawodnikami z ligi okazują się zajadłe, bardzo rzadko bywa, że są to zmagania nie warte uwagi. Systematycznie natrafiamy na książkowe bramki czy asysty, ostre faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Serie A. Empoli oraz Napoli i ich udział w Serie A zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadio Carlo Castellani.