Dnia 2022-04-03 13:00 odbył się mecz Atalanta kontra Napoli zakończony wynikiem 1-3

Atalanta kontra Napoli, wynik końcowy 1-3.

Pierwsza część spotkania między Atalanta i Napoli zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Dnia 2022-04-03 13:00 na obiekcie sportowym Gewiss Stadium odbył się mecz ligi Serie A kolejki 31 pomiędzy Atalanta a Napoli.

Gole strzelali: L. Insigne 14' 0-1 M. Politano 37' 0-2 L. Insigne M. de Roon 58' 1-2 A. Miranchuk E. Elmas 81' 1-3 H. Lozano

Żółte kartki Atalanta: José Luis Palomino 35' Marten de Roon 86'

Żółte kartki Napoli: Juan Jesus 67' David Ospina 76' André Zambo Anguissa 84'

Czerwone kartki Atalanta:

Czerwone kartki Napoli:

Główny sędzia meczu - Marco Di Bello, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Atalanta zmierzy się już z RB Leipzig, następne spotkania z drużynami Sassuolo i RB Leipzig natomiast Napoli podejmie Fiorentina. Następne mecze zagra z drużynami AS Roma i Empoli.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym zapałem śledzi pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze Serie A. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak José Luis Palomino Juan Jesus częstokroć zagwarantowały fantastycznym sympatykom wiele emocji. Nieustannie obserwujemy bezwzględne faule, wyjątkowe bramki i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania między graczami bywają niezwykle zażarte, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, iż są to potyczki statyczne. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Serie A i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak Atalanta i Napoli z ligi Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Gewiss Stadium.