Dnia 2022-01-17 17:30 miał miejsce mecz między Bologna i Napoli zakończony wynikiem 0-2

Po pierwszej połowie spotkania między Bologna oraz Napoli wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-01-17 17:30 na stadionie Stadio Renato Dall'Ara rozegrał się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 22 pomiędzy Bologna a Napoli.

Gole strzelali: H. Lozano 20' 0-1 E. Elmas H. Lozano 47' 0-2 Fabián Ruiz

Żółte kartki Bologna: Adama Soumaoro 43' Arthur Theate 57' Luis Binks 90'

Żółte kartki Napoli: Piotr Zieliński 51'

Czerwone kartki Bologna:

Czerwone kartki Napoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Livio Marinelli, Italy. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Bologna stawi czoła Empoli, następne spotkania z drużynami Lazio i Spezia. Kolejno natomiast Napoli z Venezia. Następne mecze zagra z drużynami Inter i Barcelona.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia ligi Serie A. Utalentowane futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Adama Soumaoro Piotr Zieliński raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Wspaniałe zmagania między drużynami okazują się nader zażarte, nie często bywa koniec końców, że są to mecze nudne. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać widowiska sportowe ligi Serie A. Udział takich znanych drużyn jak Bologna oraz Napoli w lidze Serie A zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadio Renato Dall'Ara.