Mecz Napoli - Empoli dnia 2021-12-12 17:00: 0-1

Napoli - Empoli, wynik końcowy 0-1. Dnia 2021-12-12 17:00 na obiekcie sportowym Stadio Diego Armando Maradona odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 17 pomiędzy Napoli a Empoli.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Napoli oraz Empoli wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: P. Cutrone 70' 0-1

Żółte kartki Napoli:

Żółte kartki Empoli: Szymon Żurkowski 60'

Czerwone kartki Napoli:

Czerwone kartki Empoli:

Główny arbiter meczu to Livio Marinelli, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Napoli stawi czoła AC Milan, następne spotkania z drużynami Spezia i Juventus. Kolejno natomiast Empoli z Verona. Następne mecze zagra z drużynami Spezia i AC Milan.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze Serie A. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Szymon Żurkowski częstokroć zaserwowały fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się nader nieustępliwe, rzadko okazuje się, że widowiska nudzą fana. Zdarzają się bezwzględne faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, wyjątkowe gole czy asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Serie A i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Napoli oraz Empoli w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadio Diego Armando Maradona.