Dnia 2021-11-28 19:45 odbył się mecz Napoli vs Lazio zakończony wynikiem 4-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Napoli a Lazio zakończyła się wynikiem 3-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

W dniu 2021-11-28 19:45 na obiekcie sportowym Stadio Diego Armando Maradona rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Napoli i Lazio.

Gole strzelali: P. Zieliński 7' 1-0 D. Mertens 10' 2-0 L. Insigne D. Mertens 29' 3-0 H. Lozano Fabián Ruiz 85' 4-0 G. Di Lorenzo

Żółte kartki Napoli: Giovanni Di Lorenzo 78' Diego Demme 87'

Żółte kartki Lazio: Luiz Felipe 13' Patric 36' Danilo Cataldi 59' Mattia Zaccagni 79'

Czerwone kartki Napoli:

Czerwone kartki Lazio:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniele Orsato, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Napoli stanie naprzeciw Sassuolo, następne spotkania z drużynami Atalanta i Leicester. Kolejno natomiast Lazio zmierzy się z Udinese. Następne mecze zagra z drużynami Sampdoria i Galatasaray.

Wierni kibice śledzą ciekawe starcia ligi Serie A. Mocne drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Giovanni Di Lorenzo Luiz Felipe nierzadko zaserwowały wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Systematycznie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem, książkowe gole oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami piłkarskimi zdarzają się bardzo bezkompromisowe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to spotkania statyczne. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych orazprzeglądać mecze futbolowe ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Napoli oraz Lazio i ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadio Diego Armando Maradona.