Mecz Napoli vs Bologna zakończony wynikiem 3-0

Dnia 2021-10-28 18:45 na stadionie Stadio Diego Armando Maradona odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Napoli i Bologna.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Napoli a Bologna zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: Fabián Ruiz 18' 1-0 E. Elmas L. Insigne 41' 2-0 L. Insigne 62' 3-0

Żółte kartki Napoli: André Zambo Anguissa 32'

Żółte kartki Bologna: Gary Medel 40'

Czerwone kartki Napoli:

Czerwone kartki Bologna:

Sędzią głównym tego spotkania był Serra Marco, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Napoli stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Verona i Inter a Bologna z Sampdoria. Następne mecze zagra z drużynami Venezia i Spezia.

Coraz częściej zauważamy, że fani z dużym entuzjazmem śledzą interesujące poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak André Zambo Anguissa Gary Medel nierzadko zaserwowały wyśmienitym kibicom wiele wspaniałych wrażeń. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się bardzo zagorzałe, rzadko okazuje się ostatecznie, że są to mecze usypiające. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Serie A. Napoli oraz Bologna oraz ich udział w Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadio Diego Armando Maradona.