Na stadionie Stadio Artemio Franchi odbyło się spotkanie Fiorentina kontra Napoli zakończone wynikiem 1-2

Po pierwszej połowie spotkania między Fiorentina a Napoli wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-10-03 16:00 na obiekcie sportowym Stadio Artemio Franchi rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 7 pomiędzy Fiorentina a Napoli.

Gole strzelali: Lucas Martínez 28' 1-0 D. Vlahović H. Lozano 38' 1-1 A. Rrahmani 50' 1-2 P. Zieliński

Żółte kartki Fiorentina: Giacomo Bonaventura 31' Lucas Martínez Quarta 36' Erick Pulgar 52'

Żółte kartki Napoli: André Zambo Anguissa 54' Mário Rui 67' Diego Demme 90'

Czerwone kartki Fiorentina:

Czerwone kartki Napoli:

Główny arbiter spotkania - Simone Sozza, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Fiorentina stanie naprzeciw Venezia, następne spotkania z drużynami Cagliari i Lazio natomiast Napoli z Torino. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i AS Roma.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi potyczki, które startują w lidze Serie A. Mocne piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak Giacomo Bonaventura André Zambo Anguissa nieraz zaserwowały wyśmienitym sympatykom wiele niesamowitych przeżyć. Zmagania między graczami są niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że widowiska przynudzają. Nieustannie zdarzają się nieprzepisowe faule, wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Serie A. Uczestnictwo takich drużyn jak Fiorentina i Napoli w lidze Serie A gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadio Artemio Franchi.