Spotkanie między Napoli i Cagliari dnia 2021-09-26 18:45 na stadionie Stadio Diego Armando Maradona: końcowy wynik 2-0

W dniu 2021-09-26 18:45 na stadionie Stadio Diego Armando Maradona rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Napoli i Cagliari.

Pierwsza połowa meczu między Napoli a Cagliari zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: V. Osimhen 11' 1-0 P. Zieliński L. Insigne 57' 2-0

Żółte kartki Napoli: Victor Osimhen 66' Eljif Elmas 76'

Żółte kartki Cagliari: Sebastian Walukiewicz 59'

Czerwone kartki Napoli:

Czerwone kartki Cagliari:

Sędzią głównym tego spotkania był Marco Piccinini, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Napoli zmierzy się już z Spartak Moscow, następne spotkania z drużynami Fiorentina i Torino natomiast Cagliari z Venezia. Następne mecze zagra z drużynami Sampdoria i Fiorentina.

Wielu kibiców śledzi starcia w lidze Serie A. Liczące się piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak m.in. Victor Osimhen Sebastian Walukiewicz często zapewniły wyśmienitym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania między drużynami zdarzają się niezwykle zaciekłe, rzadko zdarza się, iż potyczki męczą. Zdarzają się wyśmienite asysty czy bramki, nieczyste sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Serie A i śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Napoli i Cagliari z ligi Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadio Diego Armando Maradona.